| Merk | HP |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet | ✅ |
| Garantie | |
| Kleur | |
| Productconditie | Open box |
| LTE Card / Mobiel internet modem | Nee |
| Microfoon | |
| Monitor-aansluiting | |
| Overig | |
| Schermgrootte | 14" |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 (Full-HD) |
| Toetsenbord Lay-Out | QWERTY |
| Touchscreen | |
| USB poorten | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) |
| Videokaart | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Gebruik | |
| SSD | 256GB |
| Processor | Intel Core i5-1235U |
|
8GB
|
|
|
256GB
|
|
|
Open box
|
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op