Bij elke laptop wordt standaard een oplader meegeleverd.
Deze laptop is officieel geschikt voor Windows 11! En de nieuwste versie van Windows 11 staat al op dit apparaat geïnstalleerd. Heb je een laptop met Windows 10 die niet geschikt is om te upgraden? Kies dan voor een betaalbare en duurzame laptop van Dubbelgaaf! Weet je niet zeker of jouw laptop klaar is voor Windows 11? Neem dan contact met ons op, en we helpen je kosteloos met het controleren hiervan.
| Barcode | 222000882967 |
|---|---|
| Merk | DELL |
| Afdrukbare naam | -16" WUXGA) AMD Ryzen 5 220 16GB 256GB Radeon 740M W11Pro |
| Productie Jaar | 2025 |
| Productconditie | Zo goed als nieuw |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Schermgrootte | 16" |
| Processor | AMD Ryzen 5 220 |
| Werkgeheugen | 16GB |
| SSD | 256GB |
| Videokaart | AMD Radeon 740M |
| Schermresolutie | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Touchscreen | Geen Touchscreen |
| Stylus | Nee |
| USB poorten | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s), 2x USB 4 |
| Monitor-aansluiting | HDMI |
| Ethernet | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| LTE Card / Mobiel internet modem | Nee |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| Microfoon | Ja |
| Toetsenbord Lay-Out | QWERTY |
| Kleur | Zilver |
| Overig | Ingebouwde speakers |
| Garantie | 24 maanden |
|
16GB
|
|
|
256GB
|
|
|
Zo goed als nieuw
|
excl. € 2 thuiskopievergoeding
Op voorraad
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op