| Merk | Apple |
|---|---|
| Productconditie | Certified Refurbished |
| Besturingssysteem | Mac OS Tahoe |
| Schermgrootte | 24" |
| Processor | Apple M1 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| SSD | 512GB |
| Videokaart | Apple M1 8-Core |
| Schermresolutie | 4480 x 2520 (4.5K) |
| USB poorten | 2x Thunderbolt 4 type-C, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-C, 2x USB 4 (Gen 2×2, 20Gbps) |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| Ingebouwde speakers | Ja |
| Toetsenbord Lay-Out | QWERTY |
| Kleur | Geel, Groen, Oranje |
| Garantie | 24 maanden |
|
8GB
|
|
|
512GB
|
|
|
Certified Refurbished
|
excl. € 2 thuiskopievergoeding
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op