| Besturingssysteem | Mac OS Catelina |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Processor | Intel Core i5 3,2Ghz |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslagcapaciteit | 1TB HDD |
| Videokaart | Nvidia Geforce GT 755M 1GB |
| Schermgrootte | 27" |
| Schermresolutie | 2560 x 1440 (QHD) |
| Optical drive | Niet aanwezig |
| USB poorten | 4 USB 3.0 |
| Kleur | Zilver |
| Afmetingen behuizing | Hoogte: 51,6CM, Breedte: 65CM, Diepte: 20CM |
| Overig | Thunderbolt |
| Merk | Apple |
| Gebruik | Studenten, Thuisgebruik, Zakelijk |
| Productie Jaar | 2013 |
|
8GB
|
excl. € 2 thuiskopievergoeding
Uitverkocht
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op