| Barcode | 222000830864 |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Productconditie | Zo goed als nieuw |
| Besturingssysteem | Mac OS Tahoe |
| Schermgrootte | 14,1" |
| Processor | Apple M1 Max 10-core |
| Werkgeheugen | 64GB |
| SSD | 512GB |
| Videokaart | Apple M1 Max 24-core |
| Schermresolutie | 3024×1964 |
| USB poorten | 3x Thunderbolt 4 |
| Monitor-aansluiting | HDMI |
| Ethernet | Nee |
| Bluetooth | Aanwezig |
| LTE Card / Mobiel internet modem | Nee |
| Microfoon | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Garantie | 24 maanden |
|
64GB
|
|
|
512GB
|
|
|
Zo goed als nieuw
|
excl. € 2 thuiskopievergoeding
Uitverkocht
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op