| Schermgrootte | 27" |
|---|---|
| Schermresolutie | 2560 x 1440 (QHD) |
| Garantie | 24 maanden |
| Monitor-aansluiting | Displayport, HDMI, USB-C |
| Kleur | Zwart |
| Merk | DELL |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Gebogen scherm | Nee |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Power Delivery | Via USB-C tot 90W |
| VESA | Vesa 100MM |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| Ingebouwde speakers | Ja, totaal vermogen 10W |
| Ethernet | Ja |
|
27″
|
Uitverkocht
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op