| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Garantie | |
| Productconditie | Zo goed als nieuw |
| LTE Card / Mobiel internet modem | |
| Microfoon | |
| Monitor-aansluiting | |
| Schermgrootte | 15,6" |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 (Full-HD) |
| Toetsenbord Lay-Out | QWERTY |
| Touchscreen | |
| USB poorten | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) |
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics G7 |
| Werkgeheugen | 16GB |
| Gebruik | |
| SSD | 512GB |
| Processor | Intel Core i7-1255U |
|
16GB
|
|
|
512GB
|
|
|
Zo goed als nieuw
|
Uitverkocht
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op