Bij elke monitor wordt standaard een voedingskabel en een bijbehorende beeldschermkabel meegeleverd.
| Schermgrootte | 34" |
|---|---|
| Schermresolutie | 3440 x 1440 |
| Paneeltype | VA |
| Garantie | 24 maanden |
| Monitor-aansluiting | 2x HDMI, Displayport |
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Merk | DELL |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Gebogen scherm | Ja, 1800R |
| Vernieuwingsfrequentie | 100Hz |
| Power Delivery | Nee |
| VESA | Vesa 100MM |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| Ingebouwde speakers | Ja, totaal vermogen 10W |
|
34″
|
Uitverkocht
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op