Bij elke monitor wordt standaard een voedingskabel en een bijbehorende beeldschermkabel meegeleverd.
| Garantie | 24 maanden |
|---|---|
| Schermgrootte | 23,8" |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Schermresolutie | |
| Paneeltype | IPS |
| Reactietijd | 8ms |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Monitor-aansluiting | Displayport, HDMI, USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s), USB-C |
| Merk | DELL |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Power Delivery | Via USB-C tot 65W |
|
23,8″
|
Uitverkocht
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op