Bij elke Ruggedized laptop of tablet wordt een oplader meegeleverd.
| Besturingssysteem | Windows 10 PRO |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Processor | Intel Atom x5-Z8550 1,44Ghz |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Schermgrootte | 7" |
| Schermresolutie | 1280 x 800 |
| Optical drive | Niet aanwezig |
| USB poorten | 1x USB 3.0 |
| Kleur | Zwart/zilver |
| Afmetingen behuizing | Lengte: 13,2cm Breedte: 2,0cm, Diepte: 1,8cm |
| Overig | Barcodescanner, Draaibare draagband, Front-camera, GPS, Ingebouwde speakers, Rear-camera, Simkaart slot, WiFi, Wlan |
| Merk | Panasonic |
| Gebruik | Ruggedized, Zakelijk |
|
4GB
|
Uitverkocht
Gratis ruilen binnen 30 dagen
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
2 jaar garantie
Gecontroleerd, getest en gereinigd
14 dagen niet goed, geld terug!
Verzekerd verzonden
Ons team staat voor je klaar!
Neem contact op